XI. Napfényes Fesztivál programjai – 2014
Nagyszínpad
9:40 Megnyitó: a Táncművészeti Főiskola növendékeinek néptáncbemutatója
10:00 Bóna László: Pénz, siker, életút
11:00 Holcz Gábor bűvészbemutatója
11:30 Váradi Tibor: Hála, öröm, boldogság
12:30 Kövi Szabolcs meditatív hangulatú koncertje
13:00 A plakátpályázat eredményhirdetése
13:30 Prof. Dr. Bagdy Emőke: Hit, remény, szeretet
14:30 Illényi Katica koncertje
14:55 Nyereménysorsolás
15:00 Müller Péter: Szerelem, szeretet, szeretkezés
16:00 Strokes ütőegyüttes
16:30 Paksi Zoltán: Csillagok, sors, lélek
17:20 Szulák Andrea koncertje
18:00 Váradi Tibor: Figyelem, jelenlét, tudatosság
19:20 Magyar Mise (Tolcsvay László, Sasvári Sándor, Sáfár Mónika és a Rotunda Énekegyüttes)
Szabadtéri színpad
11:00 A Rózsapiros bábcsoport előadása
11:50 Cocktail Cirkusz: akrobatikus és zsonglőregyveleg
12:30 Szalóki Ági és Dés András – zenés, interaktív képességfejlesztő foglalkozás gyerekeknek
13:20 Kőhalmi Ferenc bűvészműsora gyermekeknek
14:00 Huzella Péter zenés gyermekműsora
15:00 Majoros Ági Bábszínháza: Százszorszép Bóbiska
16:00 Napfényes Kamarakórus: Életritmus
16:30 Jammal beatbox show feat. Fekete Mátyás
16:55 Nyereménysorsolás
17:00 For You – Acapella Vocal Group
Workshop terem 1
10:00 Párkapcsolati workshop – A férfi és a nő küzdelme és kiteljesedése – Köles Klára és Nagy Gábor Borisz
11:00 Hogyan tanuljunk könnyedén? – Tanulási nehézségek oldása – Laukó-Bíró Anna
12:00 A női szépség harmóniája – Barna-Herrer Dóra és Köles Klára
13:00 Konfliktuskezelés – Kapcsolataink rendezése – Gergelyné Borsi Mónika
14:00 Gerinctorna – Csehi István
15:00 Enneagram – önismeret; Út önmagunkhoz és másokhoz – Antalné Bartha Andrea
16:00 Az önismeret, mint belső kaland – Csehi István
17:00 Önbizalom, önértékelés – Gergelyné Borsi Mónika
Workshop terem 2
10:00 Allergiás vagyok – vagy valami más? – Szikora Brigitta és Várhelyi Gábor
11:00 Nevelő művészet a mindennapokban – Nagy Ildikó Klára és Pelyhe Brigitta
12:00 Mindennapi függőségeink – Bozzay-Tímár Anna
13:00 Mi táplál engem valójában? – Evési-, emésztési zavarok és a túlsúly okai – Náhori Zsanett és Szikora Brigitta
14:00 Kineziológiai gyakorlatok a testi-lelki harmóniáért – Pogány Zita
15:00 Sorsfordulók az életutunkon – Darai Dóra és Germann Annamária
16:00 Antropozófus orvoslás és a gyermekbetegségek – Dr. Jakab Tibor
17:00 Biológiai fogászat – fogászati problémák és lelki hátterük – Horváthné dr. Budai Éva
Workshop terem 3
10:00 Homeopátia a családban – Palánkainé dr. Hargitai Réka
11:00 Családállítás – Nagyné Szili Zsuzsanna
12:00 Grafológia – önismeret az írás tükrében – Barna Zoltán
13:00 Rajzelemzés mindenkinek – Bereczné Győrfi Mónika és Szabó Norberti
14:00 Kranioszakrális terápia – Patay-Luptovits Melinda
15:00 Asztrológia az önismeretben – Antal Péter
16:00 A gyógyító böjt – dr. Babics Júlia
17:00 Bach-virágterápia – Szabó Norbert
Előadás utáni beszélgetések
11:00 Bóna Lászlóval
12:45 Váradi Tiborral
14:30 Prof. dr. Bagdy Emőkével
15:15 Bűvészshow
16:00 Müller Péterrel